Vizion plus

Vizion plus смотреть последние обновления за сегодня на .

Fake OFF - Ngjela: Meta do të arrestohet më datë... - 8 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

38181
172
50
00:30:41
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Edicioni Informativ - 8 Dhjetor 2022 - Ora 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus

1981
4
21
00:27:10
08.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Edicioni Informativ - 8 Dhjetor 2022 - Ora 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus

3149
13
0
00:20:02
08.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Spotlight - Demalia: Berisha bëri Gërdecin. Në zgjedhjet e 96-tës u dhunuan politikanë - Vizion Plus

10574
58
25
00:02:44
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook:🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Samit dhe protestë & Tensionet në veri. Të ftuar në studio: Adri Nurellari - politolog; Neritan Alibali - analist Gledis Gjipali - drejtues i “Lëvizjes Evropiane” Arbër Hitaj - moderator Repor TV Në lidhje skype: Ilir Demalia - aktivist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, ShowBiz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Naten e mire dhe paç fat - Kush e sulmoi Sali berishen? - Vizion Plus

27661
156
66
00:24:20
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Kush e sulmoi Sali berishen? This video is not suitable for children. #vizionplustv #sokolbregu #natenemiredhepacfat

Armiku i Popullit - Episodi 13 | Sezoni 4 - Vizion Plus

3537
57
8
01:09:12
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Armiku i Popullit është një emision komik/satirik që parodizon problematikat, personazhet, lajmet, mediat dhe ngjarjet aktuale të shoqërisë shqiptare. I drejtuar nga 1 moderator në skenë dhe 2 të tjerë në zë, nëpërmjet rubrikave të reja çdo javë, Armiku i Popullit nuk përjashton askënd dhe asgjë nga vëzhgimi i tij. Programi mbledh informacione te javes dhe video me permbajtje ne dukje normale e i kthen ne nje bashkesi te qeshurash nepermjet komenteve te dy zerave jashte ekranit dhe moderatorit ne studio, nen shoqerimin edhe te nje aktori profesionist ne sherbim te batutes se momentit. Çdo te merkure ora 21:15 ne Vizion Plus #armikuipopullit #vizionplustv #satire

Fake OFF - Dhurata greke për Ramën, "Kali i Trojës" apo... - 7 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

29539
150
35
00:27:11
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

7pa5 - Goditet Berisha! Spartak Ngjela: Nëse ja kanë bërë armiqtë, kanë dashur ta fyejnë

108058
452
207
00:25:28
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Format informativ i cili do tu sjellë cdo mëngjes informacione të bollshme dhe utilitare për të nisur një ditë sa më mbarë. Autore Pranvera Borakaj, moderuar nga Alma Çelaj dhe Xhoi Malesia "7 pa 5" është një revistë e temave soft e jo vetëm, duke orientuar vëmendjen e audiencës e duke synuar të nxisë tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjesë e jetës sonë të përditshme... #7pa5 #vizionplustv #spartakngjela

Spotlight - Protesta e opozitës, Berisha goditet me grusht - Vizion Plus

3851
13
15
00:03:57
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook:🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Samit dhe protestë & Tensionet në veri. Të ftuar në studio: Adri Nurellari - politolog; Neritan Alibali - analist Gledis Gjipali - drejtues i “Lëvizjes Evropiane” Arbër Hitaj - moderator Repor TV Në lidhje skype: Ilir Demalia - aktivist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, ShowBiz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Fake OFF - Vox Pop - Ke ndoqet ne TV samitin e BE apo protesten e opozites?! - Vizion Plus

8471
23
9
00:03:53
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #soni #ersonshabani

Fake OFF - Zbulohet përse u gjunjëzua Rama para liderit europian - 6 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

70121
322
64
00:29:00
06.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Spotlight - "Agresori i Berishës, i influencuar. Situata politike do të agravojë" - Vizion Plus

19490
57
38
01:31:01
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook:🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Samit dhe protestë & Tensionet në veri. Të ftuar në studio: Adri Nurellari - politolog; Neritan Alibali - analist Gledis Gjipali - drejtues i “Lëvizjes Evropiane” Arbër Hitaj - moderator Repor TV Në lidhje skype: Ilir Demalia - aktivist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, ShowBiz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Edicioni Informativ - 7 Dhjetor 2022 - Ora 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus

4452
18
1
00:26:22
07.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

E gjakosën në protestë/ Berisha: Autori, agjent i policisë kriminale - Vizion Plus

4631
13
21
00:02:09
06.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Kreu i PD Sali Berisha ka deklaruar se autori që sulmoi atë në bulevard është agjent i policisë kriminale. Siç u pa, ishte një akt agresiv kriminal, i një personi që plotëson çdo kusht për të qenë i përdorur. Por ajo që është më flagrante, është se personi është agjent i policisë kriminale. Gerti Shehu është agjent i policisë kriminale, kontingjent që futen me doza të vogla në rrethet e trafikantëve, problem me disa ç’rregullime, por fakti që zyra e Fugës shpërndau me urgjencë këtë dokument shëndetësor për të, dëshmon se gjithçka ishte e përgatitur. Fakti që zyra e tij, e kishte gati shkresën për të ua dhënë gazetarëve. Ju e dini se në raste të tilla këta persona përdoren, se një njeri normal nuk pranon kurrë të përdoret. Edi Rama duke dashur që të paraqesë veten duar jashtë e paraqiti veten 100% duar brenda. Gjatë takimit me gazetarët, Berisha tha se qeveria e kishte bërë gati aktin mjekësor për të mashtruar, për të justifikuar një agjent të policisë kriminale. “Këtu thuhet, dëgjoni se është një gjë shumë interesante. Vërtetim mjekësor për tu përdorur kudo që ti nevojitet, por ky vërtetim mjekësor miqtë e mi nuk ka asnjë datë. Ai që lexon këtë, thotë se ky, mund të jetë i vitit 2018, mbasi thotë u paraqit në klinikën tonë në 10 janar 2018. Por shumë i çuditshëm vërtetimi sepse thotë gjithashtu se, episodi i fundit i 10 gushtit 2022, u rekomandua të dërgohet në urgjencën psikiatrike dhe pasi mori ndihmën e parë u rikthyer në shtëpi i qetësuar. Pra ju e kuptoni se kjo nuk dëshmon asgjë tjetër, përveç faktit se qeveria e kishte bërë gati për të mashtruar, për të justifikuar aktin kriminal të një agjenti të policisë kriminale të përdorur nga Çuçi i familjes me porosi të Ramës.” Kryedemokrati shkoi edhe më tej, duke e konsideruar goditjen ndaj tij në protestë një sulm të parapërgatitur nga Edi Rama, Bledi Çuçi dhe Ardi Veliu. “Tani mund të ju them një gjë tjetër ju, shumë interesante. Ky i sëmuri kriminal i Edi Ramës, në vitin 2022. Si i sëmurë psikik nuk mund të merrte kurrë patentën. Ky është një akt i përgatitur personalisht nga Edi Rama, Bledi Çuçi dhe natyrisht Ardi Veliu. Agresori është me origjinë nga Tepelena, jeton prej 20 vitesh në Tiranë, i ka shërbyer policisë kriminale në rrjetet trafikante dhe tek besimtarët e xhamisë. Ai u paraqit se zbatoi porosinë e një vëllai mysliman. Është e regjistruar ku thotë se zbatoi porosinë e një vëllai. Në fakt porosi e vëllait është një vëlla pa fe, apo që ndërron fe sa herë i nevojitet, porosia është e Edi Ramës apo ministrit të tij, Çuçi. Nuk mendoj të jetë kush tjetër përveç Ardi Veliut. Nuk kam asnjë provë, por Ardi Veliu në kupolën e policisë është krimineli që mund të stisë dhe të organizojë çdo gjë. Ky është bashkëpunëtor i policisë kriminale, i përdorur për rrjetet e trafikantëve të drogës dhe mes besimtarëve myslimanë. Këto të dy janë përdorimet kryesore.”- u shpreh Berisha.

Berisha: “Samiti është një mbështetje e madhe për shqiptarët” - Vizion Plus

4847
11
11
00:03:00
06.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Kreu i PD-së, Sali Berisha, në fjalën e tij para protestuesve u ka uruar mirëseradhjen liderëve evropianë që marrin pjesë në samit. Sipas Berishës, samiti është një mbështetje e madhe për shqiptarët “Nga ky shesh, në Shqipëri dhe kudo që jeni, përshëndetjet më vëllazërore, mirënjohjen më të pakufishme.Së pari, në emrin tuaj, më lejoni t’ju uroj me gjithë zemrën, mirëseardhjen në Tiranë, shtetarëve më të lartë të vendeve anëtare të BE. Për ne, është një rast shumë i veçantë, që t’u shprehim atyre, vendeve të tyre mirënjohjen më të pakufishme për ndihmën e gjithanshme që i jepni shqiptarëve. Prania e qeveritarëve më të lartë të BE është mbështetja më e madhe që vlerat evropiane në Shqipëri kanë marrë në vendin tonë.Ky samit është një mbështetje e madhe për shqiptarët dhe PD-në, forcën politike që në betejë për vlerat evropiane, me moton: E duam Shqipërinë si Europa, përmbysi diktaturën komuniste. Tre dekada më parë, ne nisëm rrugën e demokracisë si kombi i tretë më i varfër i planetit. Sot nga ajo kohë, të ardhurat janë rritur së paku 25 herë. Bujaria e kombeve dhe vendeve tuaja, ka qenë e një rëndësie thelbësore në këtë arritje, ndaj dhe ne u mbetemi borxhli përjetë ju dhe taksapaguesve tuaj“, tha Berisha.

Familja Korcare "Mamaja shushke e babi mushke" - Al Pazar - Vizion Plus

4519
29
3
00:04:32
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

7pa5 - Xhaka rrugaç?! Masha: Një futbollist tjetër do të kishte reaguar shumë më keq

1934
6
2
00:12:39
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Xhaka rrugaç?! Masha: Një futbollist tjetër do të kishte reaguar shumë më keq Ne studio: Vilma Masha, moderatore Format informativ i cili do tu sjellë cdo mëngjes informacione të bollshme dhe utilitare për të nisur një ditë sa më mbarë. Autore Pranvera Borakaj, moderuar nga Alma Çelaj dhe Xhoi Malesia "7 pa 5" është një revistë e temave soft e jo vetëm, duke orientuar vëmendjen e audiencës e duke synuar të nxisë tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjesë e jetës sonë të përditshme... #7pa5 #vizionplustv #vilmamasha

Grushti ndaj Berishës/ Reagon Presidenca, Ambasada e ShBA dhe kryeministri Edi Rama - Vizion Plus

17356
46
19
00:01:41
06.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Presidenca ka reaguar pas dhunës ndaj kryedemokratit Sali Berisha në bulevardin Dëshmorët e Kombit nga Gert Shehu. Përmes një njoftimi për media, Presidenca thekson se aktet e dhunës janë të papranueshme, ndërsa kërkon nga organet përgjegjëse që të zbardhin menjëherë ngjarjen. Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Z. Bajram Begaj, dënon ashpër sulmin fizik të ndodhur gjatë protestës së sotme të opozitës ndaj z. Sali Berisha, Deputet i Kuvendit, ish-President dhe ish-Kryeministër i Republikës. Presidenti Begaj i konsideron këto akte të papranueshme dhe që bien ndesh me parimet e demokracisë dhe zhvillimin e protestave paqësore. Kreu i Shtetit inkurajon autoritetet të hetojnë këtë rast dhune dhe të zbardhin sa më shpejt dinamikat e ngjarjes. Liria e fjalës dhe tubimeve paqësore janë e drejtë kushtetuese dhe si të tilla duhet të garantohen dhe mbrohen.

Edicioni Informativ - 6 Dhjetor 2022 - Ora 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus

9762
31
5
00:29:26
06.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Edicioni Informativ - 6 Dhjetor 2022 - Ora 19:00 - News, Lajme - Vizion Plus

4637
11
8
00:30:26
06.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Aneja me nusen "Polic palikari ma fitoi kardhjane" - Al Pazar - Vizion Plus

32381
236
8
00:13:13
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Fake OFF - Vox Pop - Shqiptari i ulet ne gjunje vetem flamurit - Vizion Plus

2537
13
5
00:03:43
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #soni #ersonshabani

Parashikimi i motit - 8 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

1263
3
00:03:27
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Parashikimi i motit ne Vizion Plus, prezantohet nga Orjela Sulejmani. #parashikimimotit #orjelasulejmani #vizionplustv

Edicioni Informativ - 6 Dhjetor 2022 - Ora 12:00 - News, Lajme - Vizion Plus

4499
18
1
00:19:28
06.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Pa nam e nishan "Rushi jashte apo brenda" - Al Pazar - Vizion Plus

578
7
0
00:08:30
09.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Grushta mbi Sali Berishën, gjakoset në protestë kryedemokrati - Vizion Plus

16189
43
35
00:00:56
06.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Grushta mbi Sali Berishën, gjakoset në protestë kryedemokrati.

Armiku i Popullit - Xhonglimet e Reis Çiços - 7 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

1335
3
1
00:01:27
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Armiku i Popullit është një emision komik/satirik që parodizon problematikat, personazhet, lajmet, mediat dhe ngjarjet aktuale të shoqërisë shqiptare. I drejtuar nga 1 moderator në skenë dhe 2 të tjerë në zë, nëpërmjet rubrikave të reja çdo javë, Armiku i Popullit nuk përjashton askënd dhe asgjë nga vëzhgimi i tij. Programi mbledh informacione te javes dhe video me permbajtje ne dukje normale e i kthen ne nje bashkesi te qeshurash nepermjet komenteve te dy zerave jashte ekranit dhe moderatorit ne studio, nen shoqerimin edhe te nje aktori profesionist ne sherbim te batutes se momentit. Çdo te merkure ora 21:15 ne Vizion Plus #armikuipopullit #vizionplustv #monitorime

Edicioni Informativ - 5 Dhjetor 2022 - Ora 15:00 - News, Lajme - Vizion Plus

2619
7
1
00:17:31
05.12.2022

Main news of the day in Albanian language. Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍

Brnabiç: Vuçiç duhet të shkosh në Tiranë - Vizion Plus

7063
21
16
00:01:16
05.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Më herët President i Serbisë deklaroi se nuk do të merrte pjese në samitin BE-Ballkani Perendimor që do të zhvillohet në Tiranë,por duket se kryeministrja e Serbisë Ana Brnabiç mendon ndryshe.Sipas saj pjesëmarrja e Vuçiç në samit është e rëndësishme. “Si qenie njerëzore e kuptoj dilemën që ka Vuçiç.Shpesh herë pyes veten si një person ka nerva, tolerance dhe durim si Aleksander Vucic. Kështu lufton dhe fiton për Serbinë dhe serbët në Kosovë dhe Metohi” Sa i përket sanksioneve ndaj Rusisë kryeministrja u shpreh se Serbia ka një qëndrim parimor për çështje. Serbia ka një qëndrim parimor për këtë cështje.Sa herë e shprehim qartë këtë qëndrim kjo është dicka e cuditshme ne syte e ndërkombëtarëve. Teksa rrahin gjoksin për vendosjen e sanksioneve ndaj Rusisë, sheh Belgjikën e cila luftoi të mos vendoste sanksione ndaj Rusisë për importin e diamantëve nga Rusia. Në të gjithë këtë “histori morale” diamantët rezultuan më të rëndësishme se integriteti territorial i njohur ndërkombëtarisht. Ndërkohë pas deklaratës së Vuçiç Emisari i dialogut Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, u nis drejt Beogradit për t’u takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiç në mënyrë që ta bindi që të marri pjesë në samit të martën.

Spotlight - Nurellari: Ne jemi "oborri" i brendshëm i BE - Vizion Plus

334
2
0
00:06:44
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook:🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Samit dhe protestë & Tensionet në veri. Të ftuar në studio: Adri Nurellari - politolog; Neritan Alibali - analist Gledis Gjipali - drejtues i “Lëvizjes Evropiane” Arbër Hitaj - moderator Repor TV Në lidhje skype: Ilir Demalia - aktivist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, ShowBiz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Katar 2022 "Oh mamisa yll ahi Harry" - Al Pazar - Vizion Plus

1353
3
1
00:11:02
08.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Parashikimi i motit - 7 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

963
5
00:02:59
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Parashikimi i motit ne Vizion Plus, prezantohet nga Orjela Sulejmani. #parashikimimotit #orjelasulejmani #vizionplustv

Spotlight - Hitaj: Berisha ka refuzuar mbrojtjen nga Garda e Republikës - Vizion Plus

1423
2
0
00:02:20
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook:🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Samit dhe protestë & Tensionet në veri. Të ftuar në studio: Adri Nurellari - politolog; Neritan Alibali - analist Gledis Gjipali - drejtues i “Lëvizjes Evropiane” Arbër Hitaj - moderator Repor TV Në lidhje skype: Ilir Demalia - aktivist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, ShowBiz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Spotlight - Beqiri: Primaret e Berishës, si t’i hedhësh parfum të vdekurit… - Vizion Plus

12829
48
29
01:28:18
05.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Primaret dhe protesta. Të ftuar në studio: Altin Goxhaj - avokat Grigels Muçollari - sekretar në FRPD Arben Meçe - opinionist Romir Saraçi - kryeredaktor Syri.Tv Idajet Beqiri - avokat SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, Show Biz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Fake OFF - Berisha: Nuk jemi (boat-people), varkarë - jemi skafista - 5 Dhjetor 2022 - Vizion Plus

16107
84
13
00:29:40
05.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Meta: Atentat mafioz ndaj Berishës - Vizion Plus

1328
2
10
00:01:28
06.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 "Atentat mafioz i orkestruar dhe porosituar nga Edvin Kristaq Rama i cili kishte qëllim të devijonte një protestë tërësisht paqësore në një manifestim dhune me viktima. Kjo është e qartë dhe në dritën e diellit se sot Edi Rama në përpjekjet e tij në ekstreme të papara në 30 vite të pluralizmit për të provokuar dhe fajësuar opozitën si shkatare të dhunës nxori fytyrën e tij të vërtetë që s'ka diplomat e ambasador, që nuk ka mafioz ndërkombëtar të korruptuar që mund t'ia retushojë dot. Rama i tregoi të gjithë shqiptarëve se është armiku i paqes. Pasuesi më bastard i atij regjimi që i shkaktoi Shqipërisë aq shumë viktima për gati pesë dekada. Ai është pengmarrësi i të ardhmes europiane të Shqipërisë për shkak të pengmarrjes së tij nga organizatat kriminale më të rrezikshme jo vetëm në kontinent por dhe përtej tij.

Spotlight - Haklaj: 'Nora e Kelmendit' kapitulloi! - Vizion Plus

68984
195
01:40:26
10.11.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Rrjedhjet në PD & Mesmandati në SHBA Të ftuar në studio: Azgan Haklaj - ish-deputet i PD Altin Goxhaj - avokat-aktivist Plator Nesturi - analist Arbër Hitaj - moderator Report Tv Në lidhje skype: Dorand Vojka - aktivist Ilir Demaliaj - opinionist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, Show Biz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Spotlight - Hitaj: Politikanët, arkitektët e gjuhës së urrejtjes tek njerëzit - Vizion Plus

814
3
1
00:03:25
07.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook:🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Samit dhe protestë & Tensionet në veri. Të ftuar në studio: Adri Nurellari - politolog; Neritan Alibali - analist Gledis Gjipali - drejtues i “Lëvizjes Evropiane” Arbër Hitaj - moderator Repor TV Në lidhje skype: Ilir Demalia - aktivist SPOTLIGHT është një format gjithëpërfshirës nga gazetari Alban Dudushi. Target grupi i këtij emisioni janë mosha mbi 18 vjeç. Aktualiteti, Politika, Kultura, ShowBiz, Profili i Personazheve. Histori Njerëzore, janë të gjitha elemente që qëndrojnë brenda një formati të tillë. Çdo te hene dhe te merkure, ora 22:30 dhe çdo te premte, ora 21:00. #spotlight #albandudushi #vizionplustv

Shqiptaret dalin serish ne proteste ne Angli,emigranti:Ja cdo ndodhe,jemi bashke -Vizioni i Pasdites

2302
7
4
00:06:14
07.12.2022

Shqiptaret qe jetojne dhe punojne ne Angli kane paralajmeruar nje tjeter proteste ne daten 19 Dhjetor dhe shkak per kete jane bere jo vetem deklaratat e vazhdueshme mbi etiketimin e shqiptareve por edhe lajmi i zhdukjes se 39 femijeve shqiptare. I ftuar Enzo Kola, emigrant shqiptar ne Angli Autore: Marilda Kasaj Moderatore: Brikena Prifti Temat më të nxehta të aktualitetit, histori personale dhe tematika sociale, problemet me të cilat ndeshemi çdo ditë dhe sugjerimet për një jetë më të mirë janë pjesë e çdo pasditeje ne Vizioni i Pasdites #vizionipasdites #vizionplustv #brikenaprifi Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: Vizioni i Pasdites - Home (facebook.com) #vizionipasdites #vizionplustv #brikenaprifti

Samiti i 6 Dhjetorit "Tave dheu me çorbe turke" - Al Pazar - Vizion Plus

978
6
0
00:10:20
09.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Назад
Что ищут прямо сейчас на
vizion plus sevgi haqida kaju korma videos Cô năm đẹp Ardian Dema vengo del barrio 謝賢 usama ghazi official Zino крис pravina homemade chicken biryani cyril ramaphosa ark: survival evolved vanilla velada ibai ксяоми \luigi's mansion\ ai au ANSYS CFX papel impermeable