Dashuria

Dashuria смотреть последние обновления за сегодня на .

Arilena Ara - Dashuria Ime

2912174
24252
1309
00:02:55
29.11.2022

🤍ONIMA - 🤍 Stream or Download: 🤍 Arilena Ara - Dashuria Ime Executive Producer: Popi Kola Supported by: Popart.al Video by: ProVideo Music by: Darko Dimitrov Lyrics by: Timo Flloko Team: Miranda Dupi, Ujvara Hajdari, Kejsi Ujkashi, Lady D, Ledio Dingo Editing & Color Grading - Sami Leka Connect with Arilena Ara on Instagram: 🤍 Connect with Popart.al on Instagram: 🤍 #arilena #dashuriaIme #onima

Cricket ft. Numen - Dashuria (REMIX)

1795896
6549
101
00:03:26
12.08.2020

Official Lyric video for "Dashuria" by CRICKET & NUMEN Listen on Spotify / Download on iTunes 🤍 Cricket ft. Numen - Dashuria (REMIX) Remix of Ramadan Krasniqi - DANI Follow 🤍Cricket Music on: Instagram : 🤍 Follow Numen on: Instagram :🤍 Music is a language that transcends all boundaries. © 2020 Cricket Music All Rights Reserved.

Flori - Dashuria (Demo)

9515292
37201
1092
00:03:43
26.02.2019

ONIMA - 🤍 Flori - Dashuria (2Pika dashuri) Shkurte Gashi Music & Lyrics: Flori Mumajesi Connect with Flori Mumajesi: 🤍 🤍 Connect with Threedots: 🤍 🤍 #flori #dashuria #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content

Butrint Imeri - Lule e Dashnisë

2944054
47023
1583
00:02:11
21.01.2023

Stream or Download „Lule e Dashnisë“ here 🎧 🤍 Music produced by SBS Ent. Executive producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 96 MGMT: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Nikolas Sax - Cum sa uitam toate noptile (Dashuria) Videoclip Oficial 2022

958546
13147
253
00:04:00
19.07.2022

Abonați-vă la noul meu canal “ SaxonMusic “ și apăsați pe clopoțel 🛎️❤️ Subscribe 🙏🏼 🤍 📞 Pentru contactarea solistului (Dedicatii/evenimente ‪+44 7810 220156‬) Toate drepturile rezervate artistului © & ® Nikoas Sax Muzica si Tesxt : Nikolas Sax⚡️ Mix/Master/VoiceDesign : DeSantoMusic 🔥Nikolas Sax Online 🔥 ►Facebook : 🤍 ►Instagram : 🤍 ►Tiktok : 🤍 🤍nikolassax ►Shop Online : 🤍 Nu copia sau reposta pe alte canale , adaugă la favorite ! #NikoasSax #SaxOnMusic

Dashuria s'njeh moshë, amerikania u dashurua me shqiptarin 15 vite më të vogël - Shqipëria Live

430
1
0
00:03:32
24.01.2023

Nga ShBA nuse në Skrapar, dashuria nuk njeh moshë, amerikania 52 vjeçare dashurohet me mësuesin shqiptar 15 vjet më të vogël Gazetare: Luçiana Hulej Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

Merita Latifi - Dashuria

652617
5295
142
00:03:28
02.05.2021

▶️ : 🤍 Origjinali : Flori Mumajesi 🎵 Orkestrimi : Ermal Krasniqi 🎥 Video : Mproduction Publisher : Baresha Network Follow Merita Latifi on... FB : 🤍 IG : 🤍 Follow Baresha on... FB : 🤍 IG : 🤍 #Baresha#MeritaLatifi#Dashuria © & ℗ Baresha Network, All rights reserved

Dashuria s'mjafton - Filmi i plote (with english subtitles)

6907062
46906
1730
01:42:26
16.06.2019

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 "DASHURIA S'MJAFTON" Film shqiptar: Krim, Aksion, Drame Regjia & Skenari: Drilon Hoxha Drejtor Fotografie: Dashnor Asllani Muzika: FESLIYANSTUDIO Audio zeri : Adem Berati Montazhi: Ariol Hoxha Produksion totalisht Shqiptar. Me skena xhirimi ne trojet Shqiptare si dhe ne shume qytete te tjera Europiane. Me aktrimet brilante te Guliem Radoja, Bruno Shllaku, Cun Lajci, Halil Kumova e me aktoret e rinj Drilon Hoxha, Ardian Ramushi, Ajsi Xhaxhaj, Dashnor Asllani, Klark Morinaj etj. ‘Dashuria S’mjafton’ me regji e skenar te Drilon Hoxhes e fotografi te Dashnor Asllanit i sjell si nje film Aksion i nderthurur me Dramen dhe Intrigen. Dashuria nuk eshte e mjaftueshme per te arritur synimet e vendosura dhe shihet si pengese, e te duhet te besh pakt me boten e krimit dhe shpesh te sakrifikosh shoket e familjen per ambicien. E vetmja vler qe i ka mbetur qenies njerezore po venitet me kalinim e kohes e po zevendesohet nga inatet e hakmarrja. Filmi ilustron nje te ri i cili rifiton lirine por nuk i ndahet asaj rruge i komaduar dhe i iluminuar nga nje profesor i vjeter i cili jep keshilla dhe komandon nga burgu. Peripecite dhe ligji i mbijeteses vjen instiktivisht nga nevoja e vetmbrojtjes. Nje film qe na ben te dashurojm me shume njerzit, boten, natyren e te respektojm me shume jeten.

Robert Aliaj Dashuria

209832
1404
117
00:03:36
09.06.2013

NJE NGA KENGET E SUKSESHME TE KENGETARIT ROBERT ALIAJ

Saimir Braho - Dashuria (Kenge te shekullit 3)

13489
66
5
00:03:32
06.06.2016

Labia Publisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksioni Labia online FACEBOOK : 🤍 TWITTER:🤍 INSTAGRAM Produksioni Labia :🤍 INSTAGRAM Music & Film LABIA :🤍 Contact : Produksioni Labia email: labia🤍europe.com Mob : +38349400035 ,+38349399999 .................................... Download : iTunes : Amazon : .................................... Listen: Spotify: Deezer: AppleMusic: ................................................................................. Muzika : Teksti : ......................................... Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #100kengeteshekullit

ELI FARA & KASTRIOT TUSHA - NGA DASHURIA (Official Video)

5604801
11302
537
00:04:27
13.02.2014

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗘𝗟𝗜 𝗙𝗔𝗥𝗔 & 𝗞𝗔𝗦𝗧𝗥𝗜𝗢𝗧 𝗧𝗨𝗦𝗛𝗔 - 𝗡𝗚𝗔 𝗗𝗔𝗦𝗛𝗨𝗥𝗜𝗔 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗜 𝗙𝗔𝗥𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎵 Music by: 𝗘𝗟𝗜 𝗙𝗔𝗥𝗔 & 𝗞𝗔𝗦𝗧𝗥𝗜𝗢𝗧 𝗧𝗨𝗦𝗛𝗔 🎵 Producer by: 𝗘𝗟𝗜 𝗙𝗔𝗥𝗔 & 𝗞𝗔𝗦𝗧𝗥𝗜𝗢𝗧 𝗧𝗨𝗦𝗛𝗔 🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗜 𝗙𝗔𝗥𝗔 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © ELI FARA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #EliFaraKastriotTusha #NgaDashuria #Folé

Çfarë është dashuria?

5966
31
9
00:03:27
31.08.2021

#DTV DTV Televizioni 🤍 Tel:+ 383 44 90 20 20 If any copyright issues please contact: support🤍onair.fm

Dashuria e Heshtur - ( Film Shqip )

38213
174
1
00:41:46
31.07.2022

Dashuria e Heshtur - Film Shqip Film i realizuar ne gjuhen shqipe nga Mergim Hyseni. Regjia , Skenari , Montazha : Mergim Hyseni Facebook : MERGIM HYSENI instagram : mergo_xx ↑↓ ↑↓ ↑↓ ↑↓ ↑↓ #filmshqip #albanianmovie #filmneship #albania #kosovo #hitetshqip #dashuria #heshtur

Poezi dashurie (dashuria.askujt)

160560
3135
293
00:04:05
21.01.2021

Dashuria e Erret - Episodi 111 (Me titra shqip) | Kara Sevda

62460
495
19
00:47:10
17.11.2022

Abonohen → 🤍 Dashuria e Erret Të Gjitha Episodet → 🤍 Dashuria e Erret Episodi 111 Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura bashke. Kur cdo gje dukej se po shkonte me se miri dhe Nihani kishte vendosur te hiqte dore nga gjithçka per tu larguar me Kemalin ne nje qytet tjeter ku ai do fillonte dhe pune, ndodh nje aksident i tmerrshem. Emiri, nje djale i pasur dhe i dashuruar marrezisht pas Nihanit i ngre kurth vellait te saj, duke e bere te duket si vrases. Per te shpetuar vellane e saj te semure, Emiri i kerkon Nihanit te martohet me te. Ajo le Kemalin dhe pranon. Pas 5 vjetesh Kemali kthehet ne vendin e tij si nje menaxher i pasur. Jeta e tij do te kryqezohet perseri me Nihanin dhe do te zbuloje se ende ndien per te, por tani, Emiri eshte ne mes tyre. Shpejt mes tyre nis nje beteje personale me ne qender Nihanin. Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Hilal Saral Aktorë: Burak Özçivit Neslihan Atagül Doğulu Kaan Urgancıoğlu Orhan Güner Neşe Baykent Zeyno Eracar Rüzgar Aksoy #Dashuriaeerret #KaraSevda #Buraközçivit #NeslihanAtagül #Dashuriaeerret #DashuriaeErretEpisodi111

Dashuria e Erret - Episodi 1 (Me titra shqip) | Kara Sevda

22780
192
4
00:45:48
15.11.2022

Abonohen → 🤍 Dashuria e Erret Të Gjitha Episodet → 🤍 Dashuria e Erret Episodi 1 Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura bashke. Kur cdo gje dukej se po shkonte me se miri dhe Nihani kishte vendosur te hiqte dore nga gjithçka per tu larguar me Kemalin ne nje qytet tjeter ku ai do fillonte dhe pune, ndodh nje aksident i tmerrshem. Emiri, nje djale i pasur dhe i dashuruar marrezisht pas Nihanit i ngre kurth vellait te saj, duke e bere te duket si vrases. Per te shpetuar vellane e saj te semure, Emiri i kerkon Nihanit te martohet me te. Ajo le Kemalin dhe pranon. Pas 5 vjetesh Kemali kthehet ne vendin e tij si nje menaxher i pasur. Jeta e tij do te kryqezohet perseri me Nihanin dhe do te zbuloje se ende ndien per te, por tani, Emiri eshte ne mes tyre. Shpejt mes tyre nis nje beteje personale me ne qender Nihanin. Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Hilal Saral Aktorë: Burak Özçivit Neslihan Atagül Doğulu Kaan Urgancıoğlu Orhan Güner Neşe Baykent Zeyno Eracar Rüzgar Aksoy #Dashuriaeerret #KaraSevda #Buraközçivit #NeslihanAtagül #Dashuriaeerret #DashuriaeErretEpisodi1

PONI - Dashuria labe (Official Video)

778361
5529
0
00:03:41
29.04.2021

PONI - Dashuria labe (Official Video) ... #PONI #DashuriLabe #MuzikePopullorePerpunuar

Dashuria e Erret - Episodi 44 (Me titra shqip) | Kara Sevda

8224
58
0
00:43:16
07.12.2022

Abonohen → 🤍 Dashuria e Erret Të Gjitha Episodet → 🤍 Dashuria e Erret Episodi 44 Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura bashke. Kur cdo gje dukej se po shkonte me se miri dhe Nihani kishte vendosur te hiqte dore nga gjithçka per tu larguar me Kemalin ne nje qytet tjeter ku ai do fillonte dhe pune, ndodh nje aksident i tmerrshem. Emiri, nje djale i pasur dhe i dashuruar marrezisht pas Nihanit i ngre kurth vellait te saj, duke e bere te duket si vrases. Per te shpetuar vellane e saj te semure, Emiri i kerkon Nihanit te martohet me te. Ajo le Kemalin dhe pranon. Pas 5 vjetesh Kemali kthehet ne vendin e tij si nje menaxher i pasur. Jeta e tij do te kryqezohet perseri me Nihanin dhe do te zbuloje se ende ndien per te, por tani, Emiri eshte ne mes tyre. Shpejt mes tyre nis nje beteje personale me ne qender Nihanin. Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Hilal Saral Aktorë: Burak Özçivit Neslihan Atagül Doğulu Kaan Urgancıoğlu Orhan Güner Neşe Baykent Zeyno Eracar Rüzgar Aksoy #Dashuriaeerret #KaraSevda #Buraközçivit #NeslihanAtagül #Dashuriaeerret #DashuriaeErretEpisodi44

Qka na mbet nga dashuria

215104
680
0
00:04:24
11.03.2022

Provided to YouTube by Eurolindi Qka na mbet nga dashuria · Ramadan Krasniqi · Ramadan Krasniqi · Ramadan Krasniqi Qka na mbet nga dashuria ℗ Eurolindi Released on: 2022-03-10 Auto-generated by YouTube.

Luziana Mondi - U verbua Dashuria (Official Video HD)

3958877
7449
90
00:04:41
16.08.2014

Production:Angel Production & Studio Oslo1 Copyright © 1996-2014 Angel Production & Studio Oslo1™, All Rights Reserved. Email: post🤍studiooslo1.com FansPage:🤍 JOIN QUIZGROUP PARTNER PROGRAM: 🤍

Dashuria e Erret - Dashuri me Shikim të Parë (Me titra shqip) | Kara Sevda

3160
33
1
00:04:18
23.12.2022

Abonohen → 🤍 Dashuria e Erret Të Gjitha Episodet → 🤍 Dashuria e Erret Skenat Më Të Mira (Me titra shqip) → 🤍 Dashuria e Erret Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura bashke. Kur cdo gje dukej se po shkonte me se miri dhe Nihani kishte vendosur te hiqte dore nga gjithçka per tu larguar me Kemalin ne nje qytet tjeter ku ai do fillonte dhe pune, ndodh nje aksident i tmerrshem. Emiri, nje djale i pasur dhe i dashuruar marrezisht pas Nihanit i ngre kurth vellait te saj, duke e bere te duket si vrases. Per te shpetuar vellane e saj te semure, Emiri i kerkon Nihanit te martohet me te. Ajo le Kemalin dhe pranon. Pas 5 vjetesh Kemali kthehet ne vendin e tij si nje menaxher i pasur. Jeta e tij do te kryqezohet perseri me Nihanin dhe do te zbuloje se ende ndien per te, por tani, Emiri eshte ne mes tyre. Shpejt mes tyre nis nje beteje personale me ne qender Nihanin. Prodhuesi: Ay Yapım Drejtor: Hilal Saral Aktorë: Burak Özçivit Neslihan Atagül Doğulu Kaan Urgancıoğlu Orhan Güner Neşe Baykent Zeyno Eracar Rüzgar Aksoy #Dashuriaeerret #KaraSevda #Buraközçivit #NeslihanAtagül

BLERTA - Dashuria jem e pare

60399
597
27
00:02:41
05.03.2022

🤍Baresha - Smarturl.it/Baresha Stream & Download ► Video : Cinematic Teksti : Fadil Topalli Muzika : Genti Studio A Amko Fokus Publisher : Baresha Network ✔️ Did you subscribe to Baresha's Official channel? 👇🏼 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. ✔️ Connect with Baresha : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 TikTok ► 🤍 🎤 Connect with BLERTA : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 📸 Connect with 𝗔𝗠𝗞𝗢 𝗙𝗢𝗞𝗨𝗦 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖 𝗖𝗛 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to “Baresha” playlists on YouTube ► Smarturl.it/HitetPopullore #Baresha#BlertaSopaj#DashuriaJemEPare ℗ & © Baresha Network. All Rights Reserved.

Serkan i propozon Edes💍/Dashuria eshte ne ajer.

9010
409
10
00:00:36
31.08.2021

#vidobyme

Qendresa Batllava - Qka mka ba dashuria (Official Video 4K)

213930
1652
80
00:04:17
17.06.2022

Cover Nga Labinot Tahiri ▶️: 🤍 🎥 Video : ProMediaProduction 🎷Orkestrimi : Vedat Lushtaku Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB ► 🤍 IG ► 🤍 Follow ProMedia on... IG ► 🤍 FB ► 🤍 #Baresha​#ProMedia © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

ARTAN JUSUFI - M'dogji Zemrën dashuria

213105
2131
72
00:04:23
24.05.2021

Spotify: 🤍 Originali (Bexhet Jagodini) Muzika & Mastering Artan Jusufi & Tifi Studio - Production Lear Solo Kavall - Vedat Haziri Cümbüs - Shefo Video - Zati Artan on Social Media: 👉Instagram: 🤍instagram.com/artanjusufi/ 👉Facebook: 🤍facebook.com/ArtanJusufi.Official/ 👉Webseite: 🤍 © 2021 Artan Jusufi. All Rights Reserved. #artanjusufi #dashuria #onair

Hana Cakuli - Dashuria e fatit Tim, 7 Maj 2010 - Top Fest 7 Gjysemfinale 4

12115
103
2
00:03:37
24.05.2016

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve te afirmuar te muzikës shqiptare, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Malin e Zi, dhe diaspore.Ne Top Fest jane prezantuar kryesisht kengetare te rinj te muzikës moderne. Kengetare dhe grupe qe jane prezantuar per here te pare ne Top Fest jane: Stine, Grupi Asgje Sikur Dielli, Adrian Gaxha, Indrit Mesiti, Grupi Kthejllu, Alban Skenderaj, Nora Istrefi, Blero, Big Mama, Shpat Kasapi, Vesa Luma, Linda Halimi, Flaka Krelani, Tuna, Valon Shehu, NRG band, Zanfina Ismajli, Malda Susuri, Big Basta, Grupi XXL, Anxhelina Hadergjonaj. Pervec promovimit te artisteve te rinj, ne Top Fest ne keto tete edicione kane qene pjesmarres edhe artiste te njohur te muzikes se lehte shqiptare, ku mund te permenden: Manjola Nallbani, Jonida Maliqi, Mefarete Laze, Mariza Ikonomi, Eliza Hoxha, Grupi Humus, Grupi Troja, Besa.Objektivat e festivalit jane promovimi i muzikes moderne shqiptare, mbeshteja e artisteve te rinj, qe duan te marrin pjese ne kete event dhe nxitja e krijmtarise se muzikes moderne.Struktura e festivalitNe fazen e pare te konkurimit kengetaret bejne prezantimin e kenges se tyre, dhe kjo faze zgjat rreth 2 muaj, ku kendohet playback. Pas perfundimt te fazes se pare nga bordi drejtues i festivalit behet perzgjedhja e kengetareve per ne fazen e dyte gjysem finale. (shpjegim: fazat gjysme finale jane bere ne edicionin e shtate dhe tete ku eshte kenduar “live”)Pas perfundimit te fazes gjysme finale kengetaret kandidohen ne kategorite e cmimeve te festivalit, cmime qe ndahen ne naten finale. Perpara fillimit te nates finale, e cila ne tete edicionet eshte transmetuar live ne Top Channel, si dhe me pas ne kanalin My Music dhe Hd2 ne digitalb, eshte realizuar ne hyrje te salles se eventit "Tapeti i Kuq", ku publiku dhe fansat e kengetareve kane bere foto dhe kane takuar kengetarin ose grupin e preferuar.Nata finale e festivalit eshte konceptuar nje mbremje gala ku ndahen cmime per pjesmarresit ne kategori te ndryshme dhe cmimi i madh, “fituesi i festivalit”. Artiste te njohur, por edhe te rinj jane vleresuar ne keto tete vite me cmime ne kategori si kengetari i ri me i mire, kenga me e mire pop rock, kenga me e mire e rrymes alternative, kenga me e mire hip hop dhe rnb, kengetari me i mire mashkull, kengetarja me e mire femer, cmimi i Internetit, kenga me mire, interpretuesi me i mire, video me e mire, cmimi i Digitalb, cmimi Top Albania Radio dhe Cmimi i madh “Fituesi i festivalit” Cmimi i madh ose “Fituesi i festivalit” nga edicioni i pare dhe deri ne edicionin e katert eshte percaktuar nga votimi i publikut, ndersa nga edicioni i peste deri ne edicionin e tete eshte percaktuar nga votimi i publikut bashke me vleresimin e nje jurie profesioniste.Nga edicioni i pare deri ne edicionin e gjashte, pjesmarresit kane kenduar me superpozim ne fazen e pare dhe ne mbremjen finale. Ne gjashte edicionet e para, ne fazen e pare te prezantimit mesatarisht ne cdo vit kane konkuruar rreth 250 kengetare dhe grupe muzikore, pervec dy edicioneve te fundit qe jane prezantuar 130 artiste.Ne dy vitet e fundit perkatesisht, ne edicionin e shtate dhe te tete, Top Fest prezantoi per here te pare kenget konkuruese te kenduara live, ku kengetaret jane shoqeruar ne gjysem finale dhe ne mbremjen finale nga orkestra e Top channel.Kjo ishte nje sfide e madhe per muziken moderne qe realizohet kohet e fundit dhe qe eshte shume me e nderlikuar ne raport midis orkestres dhe teknologjise se perdorur per realizimin e kengeve. Top Fest vazhdon prezantimin "live" te kengeve dhe ne kete menyre po i jep nje mundesi artisteve shqiptare ne rritjen e cilesise te prezantimit te tyre, duke i sherbyer edhe publikut shqiptar brenda dhe jasht vendit ne publikimin e nje krijimtarie te mire muzikore. Pervec atyre qe suksesin vazhdojne ta ngjisin, top fest vazhdon ende te kerkoje mes te rinjve talente reja.Ky festival eshte nje pasarele me kenge te rrymave te ndryshme, por edhe veshjet dhe performancat qe jane realizuar ne keto tete edicione kane sjelle nje stil te vecante. Ajo qe mund te thuhet tashme eshte se skena e top fest dhe kenget qe jane vleresuar me cmime kane qene ne sintoni perfekte me preferencat e publikut.Kenget e “Top Fest ”te tete edicioneve vazhdojne te transmetohen ne programet muzikore ne valet e Top Albania Radios, My Music ne Digitalb dhe Radio My music.Ne edicionin e pare te Top fest, e paraprinte nje emision tjeter ‘Poleposition”, emision per talentet e reja ne kenge, kercim, aktrim. Drejtues i emisionit Poleposition ka qene Olti Xhezo.Stafi perzgjedhes dhe trainues i pjesmarresve :Kozeta Bakiu, Robert Radoja, Alfred Trebicka, Vikena Kamenica, Ema Andrea, Elona Nallbani. Pjesmarres dhe fiues ne kete talent show ka qene Gresa Gjoceraj, pjesamrres dhe finalist Ledion Lico.

The Epic Marriage Proposal ❤️ | Capt. Vikram Batra, Dimple | Shershaah #primevideoindia

30363
1527
4
00:00:53
26.01.2023

This proposal has our heart 🫶🏻❤️ Captain Vikram Batra confesses his love & proposes to Dimple in a Romantic way. Watch Now - 🤍 About: The film Shershaah is the story of PVC awardee brave Indian soldier Capt. Vikram Batra, whose indomitable spirit and unflinching courage in chasing the Pakistani soldiers out of Indian territory contributed immensely in India finally winning the Kargil War in 1999. For more such videos, subscribe to our YouTube channel ► 🤍 Don't forget to push the Bell 🔔 icon to never miss an update. For more updates, stay connected with us on ► Facebook: 🤍 ► Twitter: 🤍 ► Instagram: 🤍 ► Watch Now: 🤍 About Prime Video Prime Video is a premium streaming service that offers Prime members a collection of award-winning Amazon Original series, thousands of movies and TV shows—all with the ease of finding what they love to watch in one place. Find out more at PrimeVideo.com. Included with Prime Video: Thousands of acclaimed TV shows and movies across languages and geographies, including Indian films such as Jai Bhim, Shershaah, Toofaan, Sardar Udham, Coolie No. 1, Gulabo Sitabo, Shakuntala Devi, Sherni, Durgamati, Chhalaang, Hello Charlie, Cold Case, Narappa, Sara’s, Sarpatta Parambarai, Kuruthi and Tuck Jagadish, along with Indian-produced Amazon Original series like Mumbai Diaries 26/11, The Last Hour, Paatal Lok, Bandish Bandits, Breathe, Comicstaan Semma Comedy Pa, The Family Man, Mirzapur, Inside Edge and Made In Heaven. Also included are popular global Amazon Originals like The Tomorrow War, Coming 2 America, Cinderella, Borat Subsequent Moviefilm, Without Remorse, The Wheel of Time, American Gods, One Night in Miami, Tom Clancy's Jack Ryan, The Boys, Hunters, Cruel Summer, Fleabag, The Marvelous Mrs. Maisel and many more, available for unlimited streaming as part of a Prime membership. Prime Video includes content across Hindi, Marathi, Gujarati, Tamil, Telugu, Kannada, Malayalam, Punjabi and Bengali. Instant Access: Prime Members can watch anywhere, anytime on the Prime Video app for smart TVs, mobile devices, Fire TV, Fire TV stick, Fire tablets, Apple TV and multiple gaming devices. Prime Video is also available to consumers through Airtel and Vodafone pre-paid and post-paid subscription plans. In the Prime Video app, Prime members can download episodes on their mobile devices and tablets and watch anywhere offline at no additional cost. Enhanced experiences Make the most of every viewing with 4K Ultra HD- and High Dynamic Range (HDR)-compatible content. Go behind the scenes of your favourite movies and TV shows with exclusive X-Ray access, powered by IMDb. Save it for later with select mobile downloads for offline viewing. Included with Prime Prime Video is available in India at no extra cost with Prime membership for just ₹1499 annually or ₹179 monthly. New customers can find out more at 🤍amazon.in/prime and subscribe to a free 30-day trial. #shershaahonprime #kiaraadvani #sidharthmalhotra

Dashuria që lindi në fushën e gjelbërt nga një top futbolli - Rrëfim i rrallë për dashurinë

640
2
0
00:08:00
14.02.2022

Subscribe dhe aktivizo 🔔 për t'u njoftuar për të gjitha videot e reja. Ndiqni Kanal10 në: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Website: 🤍 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © & ℗ Kanal10. #Kanal10 #K10

Peyker, Bihter'den Şüphelenmeye Başladı! #shorts

6514
141
1
00:00:23
27.01.2023

Adnan, on bir yıl önce eşini kaybedince, sosyal hayattan uzaklaşıp köşküne çekilmiş, bütün ilgisini kızı Nihal ve oğlu Bülent’e vermiştir. Aile yadigâri emektarları, çocukların yarı Fransız dadısı ve hamiliğini yaptığı uzak akraba çocuğu Behlül ile İstanbul’un en önemli yalılarından birinde yaşayan Adnan Bey, yine İstanbul’un tanınmış ailelerinden Melih Bey takımından Firdevs Hanım’ın kızı Bihter’le yıllar sonra tekrar karşılaştıktan sonra, unuttuğu duyguları yeniden hatırlamaya, kış ortasında baharı filizlendirmeye başlar. Bihter, Adnan Bey’in köşkünde huzuru, güveni, mutluluğu ararken, tutkuyla tanışır. Behlül ve Bihter birbirlerine doğru sürüklenirler. Yasak aşkları bu ailedeki herkesi ayrı ayrı etkileyecektir. Masumiyet, ihanet bulutlarıyla gölgelenir. Tutku ve aşk sadakati esir alır. Kanala abone olmak için tıklayın: 🤍 Bihter Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Behlül Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Bihter ve Behlül Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Aşk-ı Memnu Full Bölümlerin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Aşk-ı Memnu Özel Kliplerin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Nihal Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Adnan Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Behlül ve Nihal Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Firdevs Hanım Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 Matmazel Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: 🤍 #AşkıMemnu #BehlülBihter #KıvançTatlıtuğ #BerenSaat

DASHURIA QE NUK U TRETË

1139696
1383
27
01:08:25
21.11.2014

Portokalli, 1 Nëntor 2020 – Kënga Eneda Tarifa, Mariza Ikonomi ( Ku është dashuria )

20368
208
35
00:04:08
01.11.2020

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 3 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokall", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Eneda Tarifa. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Portokalli#TopChannel

DASHURIA S'MJAFTON - TRAILER 2018

708928
5844
496
00:02:39
11.10.2018

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 "DASHURIA S'MJAFTON" Film shqiptar : KRIM,AKSION,DRAME Regjia & Skenari : Drilon Hoxha , Drejtor Fotografie: Dashnor Asllani MUZIKA: FESLIYANSTUDIO , AUDIO ZERI : ADEM BERATI Montazhi: Ariol Hoxha Produksion totalisht Shqiptar. Me skena xhirimi ne trojet Shqiptare si dhe ne shume qytete te tjera Europiane. Me aktrimet brilante te Guliem Radoja, Bruno Shllaku, Cun Lajci, Halil Kumova e me aktoret e rinj Drilon Hoxha, Ardian Ramushi, Ajsi Xhaxhaj, Dashnor Asllani, Klark Morinaj etj. ‘Dashuria S’mjafton’ me regji e skenar te Drilon Hoxhes e fotografi te Dashnor Asllanit i sjell si nje film Aksion i nderthurur me Dramen dhe Intrigen. Dashuria nuk eshte e mjaftueshme per te arritur synimet e vendosura dhe shihet si pengese, e te duhet te besh pakt me boten e krimit dhe shpesh te sakrifikosh shoket e familjen per ambicien. E vetmja vler qe i ka mbetur qenies njerezore po venitet me kalinim e kohes e po zevendesohet nga inatet e hakmarrja. Filmi ilustron nje te ri i cili rifiton lirine por nuk i ndahet asaj rruge i komaduar dhe i iluminuar nga nje profesor i vjeter i cili jep keshilla dhe komandon nga burgu. Peripecite dhe ligji i mbijeteses vjen instiktivisht nga nevoja e vetmbrojtjes. Nje film qe na ben te dashurojm me shume njerzit, boten, natyren e te respektojm me shume jeten.

Nexhat Osmani - Humbi Dashuria (Official Video)

308750
1591
38
00:02:58
29.11.2012

Onair Media - 🤍 Follow Produksioni Arboni on… FB: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved #muzik #popullore #shqip

Marsel Ademi ft. Jasmina - Dashuria ime humbur (Official Video)

1199027
7127
302
00:04:05
12.12.2018

Artist: Marsel Ademi ft. Jasmina - Dashuria ime humbur Music & Arrangement: Sokol Koci Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) Video: EGO Clarinet: Taulant Vasili Saz: Lani Make Up & Hair: Albin Shkodra Follow us: Marsel Ademi: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
dashuria Blood On Blood жаны кыргызча кино аяш Free Museums London Ljuba Alicic Edw ведьмины колодцы в ида вирумаа ram siya ke madhur milan se sprayers moulds NeOleg сhan ovidiu pop 萍哥釣魚 어퍼컷튜브 тез кабар कोंकण भेट Жана клип adc بدون خوف 동상이몽244회미리보기