Argjiraspanca

Argjiraspanca смотреть последние обновления за сегодня на .

Argjira Spanca: Duam “artistllëk”, jemi lodhur me këta që marrin famë të shpejtë!

1970
3
3
00:10:39
05.10.2023

- - - Të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë Argjira Spanca dhe Dea Mishel Hoxha. Të dyja vajzat bukuroshe kanë dhënë më shumë detaje jo vetëm nga karriera dhe jeta e tyre personale por edhe për projektin e ri mjaft të veçantë që i ka bërë bashkë, emisioni “Influencer” në E Diell. Jonida Aliçkolli Lei Kraja Argjira Spanca Dea Mishel Hoxha Dj Ankloe 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #pardonmyfrench

Argjira Spanca në lidhje me Graciano Taganin? Ja deklarata e tyre “E Diell” 16 Maj 2021

99681
699
19
00:01:08
16.05.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Mand Peza, Tea Trifoni, Graciano Tagani, Dea Mishel, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Melisa Lleshi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca tregon historinë e saj:Ja çfarë ndodhi me mua kur isha e shëndoshë E Diell 26/09/2021

10819
53
1
00:01:11
26.09.2021

Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Ervin Kurti, Alesia Bami, Lola Haradinaj, Graciano Tagani, Bledi Mane, Erjola Doci, Argjira Spanca, Mika, Atalanta Kërcyku, Arba Osmanllari, Stela Nikolla Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

60 sekonda: Argjira Spanca

96833
680
11
00:01:15
26.03.2021

ONIMA - 🤍 Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍

Argjira Spanca nuse në Tiranë - NO FILT - ATV

67612
341
35
00:07:39
17.04.2021

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media #nofilt #atv #argjiraspanca

Argjira Spanca përlotet në studio për personin e veçantë - Top Channel Albania - News - Lajme

14766
110
0
00:01:32
28.06.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Argjira Spanca shpërthen ndaj Ronaldo Sharkës: Je shumë arrogant.E Diell 28.05.2023

2297
14
3
00:02:59
28.05.2023

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. E ftuara e kësaj jave ishte Nita Latifi. Këngëtarja këndon ekskluzivisht për here të pare këngën më të re “2 Gota”, teksa gjithashtu më në fund përballet me Ronaldon Sharkën dhe Bled Manen. Edi Manushi, Ervin Kurti, Ronaldo Sharka, Elios Shuli, Bled Mane, Milaim Zeka, Albana Ruçi, Nita Latifi, Argjira Spanca, Vlerë Gjakova, Lei Kraja, Pamela Shqezi. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca shpërthen në Trotuar: “Na çatë kokën!” Ja çfarë e nxehu “E Diell”, 7 Mars 2021

19780
137
9
00:02:03
07.03.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca e zbulon në E Diell N’Trip: Jam e dashuruar me… “E Diell”, 14 Shkurt 2021

47940
274
1
00:19:02
14.02.2021

Rubrika: Argjira Spanca E ftuar: Sara Berisha Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

THUMB 27/18 MAJ/Argjira Spanca jeta mes Tiranes dhe Prishtines, ja pse me pelqejne tironsit

30556
102
8
00:13:03
18.05.2019

Argjira Spiranca në një intervistë me Kildën për emisionin “Thumb” ka folur për jetën e saj në Tiranë, punën që po bën këtu dhe marrëdhëniet me djemtë. Duke bërë një krahasim mes meshkujve shqiptarë dhe atyre kosovarë, ajo është shprehur se më të bukur janë djemtë e Prishtinës. Ndërsa për shqiptarët ajo është shprehur se dinë të gjuajnë më mirë se djemtë e Kosovës. Kilda: Çunat janë më të mirë në Prishtinë apo në Tiranë? Argjira: Nuk dua me ofenduar askënd por mendoj se janë në Prishtinë. Kilda: Edhe unë ashtu mendoj. Argjira: Farë ngacmimi të ka bërë ndonjë çun në Tiranë që të ka bërë përshtypje dhe të ka ngelur në mëndje? Argjira: I vetmja gjë që unë kam diskutuar edhe me shoqet e mia janë fjalët e bukura dhe shumë të ëmbla. Në Kosovë kur të ngacmojnë të ngacmon ë shumë, të vjen me vjellë nga mënyra se si të ngacmojnë atje. E kanë më banalë  të shprehurin. Këtu mashkulli të ngacmon ë shumë ëmbël dhe më vjen me qesh sepse jam mësuar ndryshe, jam rrit ndryshe dhe më vjen me ia kaq faqet.../abcnews.al

Argjira Spanca vs Einxhel Shkira: Ëngjëll apo djall? | Pop Culture

71604
334
00:05:35
28.09.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PopCulture #TopChannel

Ftesë në 5, Argjira Spanca: Jeta e re në Tiranë dhe planet e verës, 28 Qershor 2019, Pjesa 1

49492
163
8
00:19:09
28.06.2019

Tema: Argjira, vajza që la Londrën për t’u bërë pjesë e “E diell” me rubrikën “Gjira Style” në të cilën vesh të gjithë personazhet VIP të ftuar në këtë emision tregon planet e saj në Tiranë, shoqëritë e reja dhe planet për verën Te ftuar: Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Argjira Spanca bën kërkesën e çuditshme: të largohet Bledi Mane nga “E Diell”! – E Diell 30.04.2023

3636
8
2
00:03:37
30.04.2023

Moderatore: Beniada Nishani, Argjira Spanca E ftuar: Nevina Shtylla E Diell N’Trip është një ekspeditë e Argjirës dhe Beniadës në pika të ndryshme të Shqipërisë. Këtë javë Argjira dhe Beniada kanë kaluar një paradite në liqenin e Tiranës, ku gjatë një pikniku kanë patur një intervistë shumë të bukur me njëra tjetrën. Më pas ato kanë vizituar Nevinën, e cila po bëntë përgatitjet për në emision. Gjatë pyetjeve ngacmuese të vajzave, Nevina ka deklaruar se së shpejti do të ketë dasmën e saj. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Tirana apo Prishtina? Dhe të pathënat e “She’s on Top” nga Argjira & Graciano - Ora e Tiranës

156488
945
86
00:16:43
10.07.2020

"Ora e Tiranës", i vetmi program dedikuar kryeqytetit shqiptar, sjell për publikun tema të ndryshme sociale, ofertën kulturore, nismat më të fundit, reportazhe dhe histori personale nga jetesa e 1 milion banorëve. Çdo të hënë, të mërkurë dhe të premte, ora 17:00 në Top News dhe në 19:00, premierë në YouTube, Top Channel Albania. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #OraeTiranës#TopChannel

Argjira Spanca zbulon rutinën e bukurisë në “Beauty Point”, “E Diell”, 25 Tetor 2020

5135
30
3
00:06:21
25.10.2020

Autore: Argjira Spanca Rubrika: Fjoralba Ponari Juria: Suela Cangu, Daniela Kapo Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Miq dhe bashkëpunëtorë, Fjoralba Ponari, Argjira Spanca dhe Graciano Tagani- Ëndërrtjerrësit

43907
192
5
00:22:24
01.04.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

Argjira Spanca zbulon detaje nga “She’s On Top” dhe emocionohet për Gracianon…

6239
26
1
00:26:14
08.06.2023

- - - E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë Argjira Spanca, autore dhe moderatore e emisionit “She’s On Top” në Top Channel. Ajo ka dhënë disa detaje lidhur me këtë sezon, por nuk ka lënë pa përmendur dhe lidhjen e saj të veçantë me Graciano Taganin. Elios Shuli Graciano Tagani Danko Dj 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #livefromtirana

Ftesë në 5, Argjira lë kokën pas vjehrrës: Sherr me Gracianon për mua! 16 Shtator 2021, Pjesa 3

128531
845
40
00:11:15
16.09.2021

Tema: Rinis “E Diell”! Argjira zbulon projektin surprizë, por a do ta ketë edhe gracianon në krah? Të ftuar: Argjira Spanca #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Në një intervistë për TAR Graciano Tagani dhe Argjira Spanca zbulojnë gjithçka për lidhjen e tyre!

28724
155
4
00:10:36
25.11.2021

- - - Graciano Tagani dhe Argjira Spanca janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Vetëm pak kohë më parë, dyshja kanë zbuluar se janë në një marrëdhënie romantike, edhe pse, duket se lidhja e tyre daton më herët. Ekskluzivisht për Top Albania Radio, Graciano dhe Argjira na zbulojnë gjithçka, nga surprizat e veçanta për njëri-tjetrin, deri te më xhelozi në lidhje. Graciano Tagani Argjira Spanca Jonida Aliçkolli Dj Wizii 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #PardonMyFrench

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca zbulojnë planet e tyre në TAR dasma apo bebi më parë?!

2510
11
2
00:03:32
13.04.2023

- - - Kejsi Tola ka një surprizë për të gjithë ne! Artistja ka prezantuar “LUMINOUS”, një projekt për të cilin ajo është dedikuar për më shumë se dy vite. Mbrëmjen e sotme ajo ka organizuar një një event mjaft të veçantë me shumë të ftuar nga bota e televizionit, artit dhe muzikës për të prezantuar këtë kryevepër. Graciano Tagani & Argjira Spanca Albana Ruçi 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #exclusive

Personazhi më i vështirë i Portokallisë? Argjira Spanca e zbulon N’Trip “E Diell”, 14 Mars 2021

1001
6
1
00:02:07
14.03.2021

Rubrika: Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Më në fund momenti i shumëpritur, Graciano i propozon Argjirës për martesë… E Diell 19/06/2022

282104
1786
29
00:42:11
19.06.2022

Prezantuese: Nevina Shtylla Pjesëmarrës: Ervin Kurti, Edona Kalludra, Graciano Tagani, Kristjan Bllaci, Argjira Spanca, Edi Manushi, Denisa Demaj Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca | WAZZUP n'MODË

6155
17
2
00:06:16
06.03.2018

Emisioni WAZZUP transmetohet cdo dite pune [E Hene - E Premte] live ne ora 16:00 ne Televisionin Klan Kosova Na gjeni ne rrjetet sociale: #WAZZUP ne Instagram: 🤍 #WAZZUP ne Facebook: 🤍 #ENURI ne Instagram: 🤍 #ENURI ne Facebook: 🤍 Per cdo levdate, kritike apo kerkese na kontaktoni permes e-mail adreses [ wazzup🤍klankosova.tv ]

Argjira Spanca tregon historinë personale: Më rritën 200€ se jam nga Kosova E Diell 11 Korrik 2021

36384
246
22
00:03:02
11.07.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Graciano Tagani, Erjola Doci, Bledi Mane, Gigliola Haveriku, Alesia Bami, Meri Dashi, Argjira Spanca,Kristo Petko, Dea Mishel, Sara Gjordeni Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Rrëzohet Argjira në mes të emisionit, debate të forta mes vajzave, shokon komenti i Kristit- E Diell

260839
1309
178
01:11:36
25.06.2023

She’s on top Prezanton: Argjira Spanca Autor: Argjira Spanca Juria: Dea Mishel Hoxha, Krist Aliaj Dragot, Efi Dhedhes Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel#shesontop

E papritur, Argjira Spanca ndërpret emisionin, shpërthen në të qara “E Diell”, 6 Qershor 2021

415832
2619
118
00:58:06
06.06.2021

Prezanton: Argjira Spanca Autor: Argjira Spanca Juria: Mand Peza, Adrola Dushi, Salsano Rrapi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Dea Mishel dhe Argjira Spanca ndërpresin emisionin, ka një lajmërim të rëndësishëm - Procesi Sportiv

1587
3
1
00:04:38
18.09.2023

E vërteta me biletat e kombëtares, ku shkojnë 22 mije biletat e stadiumit? Si u shitën dhe kush i bleu? Sa është çmimi i biletave në tregun e zi? Rikthehet Champions League ja favoritët e këtij sezoni... Moderatorë Edi Manushi dhe Alesia Bami Kryeredaktor Glenti Nallbani Me pjesmarrjen e Gëzim Sinemati, Lorenc Jemini, Bledi Shkembi, Igli Gjelishti, Dritan Stoka, Gea Braha, Lenida Halilaj, Artan Shyti Programi "Procesi Sportiv" vjen çdo të hënë në ekranin tuaj me një show të jashtëzakonshëm sportiv. Proces, analizë, debat, opinion, reagime dhe gjithçka tjetër nga bota e madhe dhe e larmishme e sportit. Por mbi të gjitha, pasqyrimi i evenimenteve sportive brenda dhe jashtë vendit... Të ftuar: specialistët më të mirë, gazetarët më të njohur, të ftuar të ndryshëm, rubrika të reja. Kuriozitet, informacionet më të fundit nga futbolli shqiptar dhe ai evropian. Debat mbi rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave. Kampionati shqiptar dhe ai i huaj. Rezultatet e ndeshjeve. Kampionati anglez, italian, gjerman, spanjoll dhe ai francez. Të papritura, komente, reagime... për një pasqyrim sa më të këndshëm të fundjavës sportive. Autor: Glenti Nallbani Moderatorë: Edi Manushi dhe Alesia Bami Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ProcesiSportiv#TopChannel

Ftesë në 5, Shën Valentini i 4-t i Argjires&Gracianos, bebi dhurata e radhës?14 Shkurt 2022, Pjesa 1

141931
883
26
00:35:06
14.02.2022

Tema: Shën Valentini i Argjirës dhe Gracianos, dashuri që nisi në Top Channel dhe vazhdon të përjetësohet çdo ditë. Të ftuar: Argjira Spanca, Graciano Tagani #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Adela Hysenllari Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Eni: Olta u eksitua, foli përçartë! Argjira Spanca pjesë e DWTS? Provat ditore 29.11.2023

4047
17
0
00:08:40
29.11.2023

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Përmbledhja ditore e “Dancing With The Stars”, nga e hëna në të premte ora 16:10! Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #DancingWithTheStars #PërmbledhjeDitore #TopChannel

Trotuar/ Argjira Spanca: Flas anglisht dhe akuzohem se nuk jam patriote “E Diell”,29 Nëntor 2020

5600
27
3
00:02:10
29.11.2020

Rubrika: Edi Manushi Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Armela Topi, Megi Pojani, Olti Curri, Gëzim Tushi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

nZa DISS – Argjira Spanca vs Ervin Kurti – 06.06.2020

7469
26
00:07:22
06.06.2020

Follow RTK: nZa DISS – Argjira Spanca vs Ervin Kurti – 06.06.2020 Facebook: 🤍 WEB: 🤍 Powered by OnAir.FM

Wake Up/ Argjira Spanca:Urrej të qaj në televizion.Ori&Isli ironi me "modën" e përlotjeve në studio

1143
2
0
00:00:45
12.02.2020

Së fundmi është bërë modë që personazhet publik të derdhin lot në studio televizive, duke i dhënë një tjetër “dozë” bisedës apo duke shtuar më shumë klikimet në youtube. Megjithatë fakti që të qarat në studio sa vijnë e shtohen, ka bërë që dy moderatorët e “Wake Up”, Oriela Nebijaj dhe Isli Islami të ironizojnë këtë fakt. E gjithë kjo nisi teksa ata po bënin një bisedë me bloggeren dhe moderatoren Argjira Spanca e cila u prek teksa foli për marrëdhënien e ngushtë me nënën e saj, ku më tej shtoi se urren të qajë në televizion. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Argjira i shpreh publikisht dashurinë Gracianos në skenë? E Diell 26/09/2021

90860
533
10
00:01:22
26.09.2021

Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Ervin Kurti, Alesia Bami, Lola Haradinaj, Graciano Tagani, Bledi Mane, Erjola Doci, Argjira Spanca, Mika, Atalanta Kërcyku, Arba Osmanllari, Stela Nikolla Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

#TAG - Intervista | Argjira Spanca

4877
19
0
00:20:41
11.07.2019

WEBSITE: 🤍 FACEBOOK: 🤍 INSTAGRAM: 🤍 TWITTER: 🤍

Graciano Tagani pjesë e “BBV3”?! Argjira Spanca reagon: “Zot na ruaj…”

4841
20
3
00:23:19
29.11.2023

- - - I ftuar në emisionin ‘Live From Tirana’ ishte balerini i njohur Graciano Tagani. Graciano foli për eksperiencën e tij në ‘DWTS.’ Ai e nisi intervistën duke folur fillimisht për partneren e tij në spektakël, Fifin dhe jo vetëm. Graciano Tagani Eni Shehu 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #livefromtirana

Nga "afërsia" me Festa Qoqaj e deri tek raportet me Argjira Spanca e Dea Mishel njihuni me dy motrat

1353
7
0
00:19:20
16.10.2023

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 #atv #studioa #bleronazeqiri ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow ATV on Facebook: 🤍 Follow ATV on Instagram: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Ftesë në 5, Sfida Einxhel-Argjira: Shoqet zbulojnë sekretet e tyre, 24 Shtator 2019, Pjesa 1

152093
499
31
00:27:55
24.09.2019

Tema: Einxhel Shkira dhe Argjira Spanca, një “dashuri” që lindi në ekran dhe vazhdon në jetën reale...Kudo bashkë, por ja sa mirë e njohin njëra-tjetrën. Te ftuar: Einxhel Shkira, Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #FteseNe5 #TopChannel

Graciano bën për ujë të ftohtë vajzat në provat e She’s on top:“Jeni skandal..”“E Diell”,09Maj 2021

76425
704
17
00:04:30
09.05.2021

Prezanton: Argjira Spanca Autor: Argjira Spanca Juria: Mand Peza, Adrola Dushi, Ed Manushi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Graciano Tagani feston 30 vjetorin. Puthje mes çiftit dhe një surprizë e veçantë– E Diell 23.10.2022

30992
138
3
00:01:38
23.10.2022

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Tema e Trotuarit këtë javë lidhet me lekët dhe si ndikojnë ato në lumturinë tonë. Sipas një studimi shkencor në Shqipëri duhen 3.5 milion lekë në muaj që një njeri të jetë mjaftueshëm I lumtur, por sa dakord është paneli me këtë shifër? Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Bledi Mane, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Fation Kuqari, Dea Mishel, Argjira Spanca, Ronaldo Sharka, Pamela Shqezi. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
argjiraspanca European Union wolf music Napalm Records Ukranian singer x survive 블록스플룻 pyunik fc 글로벌뉴스 nguyễn linh JSU Bands versa emerge ���������������������� ua зимовье реакция стинта на кухне у мери floor piano roman empire Братишкин смотрит fnf